LAZER MAX TERMAL

Yeni teknoloji ürünü kızılötesi lazer termal dedektörler son dönemde dünyada (özellikle üretim yeri olan Amerika'da) yaygın olarak kullanılan maden-define bulma cihazları arasındadır. Bu cihazların çalışması maddelerin yaydığı kızılötesi termal radyasyon enerjisine bağlıdır. Lazer termal dedektör, sahada zaman kaybına sebep olan çivi, nal, gazoz kapağı, pil gibi değersiz maddeleri tespit etmez.

TEKNİK ÖZELLİĞİ

Ölçüm aralığı: -50 to +1100°C

Kararlılık: ± 1,5%

Çözünürlük : 1°C

Yüzey parlaklık ayarı : 0.10 - 1.0 arası ayarlanabilir.

Max / Mın hafıza.

Fark ve ortalama sıcaklık ölçümleri.

Otomatik kapanma.

Limit dışı ölçüm alarmı.

Ekran aydınlatması

LAZER TERMAL

Yeni teknoloji ürünü kızılötesi lazer termal dedektörler son dönemde dünyada (özellikle üretim yeri olan Amerika'da) yaygın olarak kullanılan maden-define bulma cihazları arasındadır. Bu cihazların çalışması maddelerin yaydığı kızılötesi termal radyasyon enerjisine bağlıdır. Bu enerji ışık hızında tüm çevreye yayılır.. 1 adet 9 Volt pille çalışır. Lazer termal dedektör, sahada zaman kaybına sebep olan çivi, nal, gazoz kapağı, pil gibi değersiz maddeleri tespit etmez.

* Değerli metaller toprak altında uzun süre kalınca oksitlenmeye başlar,Bu oksitlenme neticesinde toprak ısı farklılıkları göstermeye başlar.*Lazer scanner ile topraktaki ısı farklılıklarını rahatlıkla testip edebilirsiniz.*Diğer normal dedektörlerde yapılan toprak ayarı ve minarel ayarı gibi sizi uğractırıcı işlemleri lazer scannerda yapmanıza gerek yoktur.

LAZER MINI

 topraktaki ısı farklılıklarını tespit etmek için tasarlanmış bir cihazdır. Metal ve boşlukları toprak içide yaymış oldukları ısı farklılıklarından tespit eder.  Oksitlenme dediğimiz kimyasal olay gerçekleşir. Bu olay neticesinde metaller ısı ve gaz yaymaya başlar, hem kendi ısısını hemde toprak ısısını zaman geçtikçe değiştirmeye başlar. Mutlaka metaller toprak altında oksitlendiğine göre Lazermax MINI ile kesin sonuç alırsınız.

*Amatörler için en uygun lazer sistemli dedektör * Değerli metaller toprak altında uzun süre kalınca oksitlenmeye başlar,Bu oksitlenme neticesinde toprak ısı farklılıkları göstermeye başlar.*Lazer scanner ile topraktaki ısı farklılıklarını rahatlıkla testip edebilirsiniz.*Diğer normal dedektörlerde yapılan toprak ayarı ve minarel ayarı gibi sizi uğractırıcı işlemleri lazer scannerda yapmasınıza gerek yoktur.

http://www.google-analytics.com/analytics.js','ga www.google-analytics.com